Microphone + Recording PRO ile iPhone’unuzu Mikrofona Dönüştürün
Yorgunluğunuza Telafi Niteliğinde Sesli Kitap “iScroll”
Kelimelik – “Düşünün, eğlenin, kendinizi geliştirin”

TANGO ile Online Görüntülü Arama

Emre ŞENGÜL | 10 Şubat 2013 |

tangoİnternet üstünden görüntülü ve sesli arama inkanı sunan uygulama, akıllı telefon kullanıcılarına dünya üzerinde 90 milyonun üstünde kullanıcısıyla yaygın bir kullanıcı kitlesi sunmaktadır. Uygulama tamamıyla ücretsiz sunulmakta ve kayıt işlemi telefon numarası ile çabucak yapılmakta.

Uygulama genelde görüntülü arama için kullanılsa da, sesli arama ve mesajlaşma özellikleri de gayet başarılı olarak çalışmakta. mesajlaşma sırasında fotoğtaf paylaşma ya da online uygulama içi oyun oynamakta mümkün ve gayet eğlenceli. Ayrıca mesajlaşma sırasında ses dosyaları göndermek ve uygulamayı kişiselleştirmek de mümkün.

Kimi cihazlar için kayıt sonrası rehberde tango kullanıcılarının görünmemesi ve zaman zaman internet bağlantısının yavaşlığı nedeniyle bağlantı sorunları yaşansa da, değişik platformlarda kullanılması ve İOS-Android-Windows Mobile ve Windows Desktop arasında arama ve mesajlaşma imkanı sunması sayesinde popülaritesinin giderek artacağını umduğumuz uygulama aşağıdaki linklerden İOS, Android ve Windows Mobile için indirilebilir.
android-google-playapple-appstoreWindows-Phone-Marketplace

 

 

Yorum yapın