Microphone + Recording PRO ile iPhone’unuzu Mikrofona Dönüştürün
Yorgunluğunuza Telafi Niteliğinde Sesli Kitap “iScroll”
Kelimelik – “Düşünün, eğlenin, kendinizi geliştirin”

Youtube Videoları Nasıl İndirilir

Emre ŞENGÜL | 28 Şubat 2013 |

Screenshot_2013-02-25-19-40-30

 

Çoğumuz gün içinde çeşitli sebeplerle youtube üstünden video izlemişizdir. Kimi zaman da bu videoları nasıl indireceğimizi düşünmüşüzdür. Aslında youtube videolarını indirmenin çok kolay bir yolu var. Nasıl mı?

Markette çeşitli isimlerle sunulmuş bir sürü uygulama bulunmasına rağmen bir çoğu çalışmamakta ya da fazla karışık olduğundan kullanıcılar tarafından anlaşılamamakta. Bugün tanıtacağım TubeMate uygulaması ise markette bulunmayıp kendi sitesinden yayınlanmakta ve bugüne kadar yaklaşık 10 milyon kullanıcı tarafından indirilmiş. Peki markette bulunmayan bu uygulamayı nasıl indireceğiz?

Öncelikle cihazımızdan yada bilgisayarımızdan TubeMate‘in kendi sitesini açıyoruz. Sonra sayfadaki linklerden sadece 1,40 mb boyutundaki tubemate uygulama dosyasını indiriyoruz. Cihazımızın ayarlar/güvenlik bölümünden “bilinmeyen kaynaklar” kutucuğunu işaretledikten sonra indirdiğimiz apk uzantılı dosyayı buluyoruz ve kurulumu tamamlıyoruz. Unutmadan hatırlatıyım apk uzantılı uygulama dosyaları sadece android cihazlarda çalışır.

Arayüzünde youtube’un kendisini gördüğümüz uygulamanın farkı ise ekranın altındali düğmeler. Solda bulunan açık yeşil renkli düğmeye bastığımızda bize indirmrk mi izlemek mi istediğimizi soruyor. İndiri tıklayıp, indirmek istediğimiz boyutu seçiyoruz ve video cihazımıza inmeye başlıyor. Uygulama ile daha önce indirdiğimiz videoları görebilir, youtube’u masaüstü mü mobil mi görmek istediğimizi seçebiliriz. Tercihler bölümünden ise indirme tamamlandığında sesli uyarı vermesine kadar çeşitli ayarlarını yapabiliyoruz. İyi eğlenceler.

TubeMate ekran görüntüleri:

 

Screenshot_2013-02-28-21-34-16  Screenshot_2013-02-28-21-27-33 Screenshot_2013-02-28-21-28-47  Screenshot_2013-02-28-21-59-17

“Youtube Videoları Nasıl İndirilir” için 1 Yorum

  1. samet KARAKOÇ

    Kesinlikle en iyisi bu birçoğunu denedim ama tubemate den aldığım verimi hiçbirinden alamadim.

Yorum yapın